Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Indega Seleccion Especial 0,5 кг

Indega Seleccion Especial 0,5 кг

Розмір
240,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю480,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 250 pts.

Indega Seleccion Especial - парагвайське мате найвищої якості. Для виробництва були відібрані лише найздоровіші, зрілі листя та стебла, які потім піддавались більш тривалому періоду дозрівання, що суттєво впливає на міцність настою. Часто вибирають матеїсти, які люблять вишуканий, сильний, гіркий смак із димним, землистим ароматом.

Опис і дія йерба мате:

Парагвайська сила, закладена в упаковці Indega Selección Especial, - це сила традицій, природа та досвід. Міцний і рішучий йерба мате росте на чистій плантації. Для виробництва були відібрані лише найздоровіші, зрілі листя та стебла. На пізніх стадіях виробництва вони піддавалися більш тривалому періоду витримки, що виявляло міцність улюбленого напою матеїстів. Гіркий, з інтенсивно димним, навіть землистим ароматом. Сильний, рішучий і вишуканий смак. Ідеально підходить для тих, хто шукає класичний досвід.

Вміст упаковки:

Відібране листя, палички з пилом (100% йерба мате).

Смак та аромат йерба мате:

Інтенсивний аромат класичного, димчастого йерба мате. Гіркий смак.

Додаткові інформації:

Плантації Індега розташовані в тій же екологічно чистій області Парагваю, що і Пахаріто. Indega Selección Especial має менш гіркий смак (хоча все ще приємно інтенсивний), ніж інші вибрані йерби.

Бренд
Код виробника
7840045018621
Код виробника
7840045018621
Вага нетто
500 г
Вміст пилу в мате
велика кількість пилу
Гіркота мате
дуже міцний мате, з дуже вираженою гіркотою (5/5)
Міцність мате
сильна стимуляція (4/5)
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel